O nas

.

O nas

Kancelaria Radcy Prawnego Joanna Świderska

Nasza kancelaria świadczy profesjonalną obsługą prawną na rzecz przedsiębiorców oraz Klientów indywidualnych. Zajmujemy się doradztwem prawnym, uczestniczymy w negocjacjach i mediacjach, reprezentujemy naszych Klientów w postępowaniach sądowych oraz administracyjnych. Naszym celem jest świadczenie usług prawnych na jak najwyższym poziomie. W każdą sprawę wkładamy maksimum zaangażowania, skupiając się przede wszystkim na satysfakcji Klienta.

Świadczymy pomoc prawną na terenie Warszawy oraz Wrocławia.

Założycielem kancelarii jest radca prawny Joanna Świderska. Ukończyła studia prawnicze na Uniwersytecie Wrocławskim, odbyła aplikację radcowską przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych we Wrocławiu, następnie zdała egzamin zawodowy i została wpisana na listę radców prawnych pod numerem WR-3763. Doświadczenie zawodowe zdobywała w jednej z najbardziej znanych kancelarii we Wrocławiu. 

Prywatnie miłośniczka książek, opiekunka dwóch kotów rasy ragdoll.

radca prawny

Profesjonalizm

Na pierwszym miejscu stawiamy jakość świadczonych przez nas usług, odpowiadających najwyższym standardom. Dbamy o swój rozwój przez stałe podnoszenie kwalifikacji oraz bieżące aktualizowanie i poszerzanie swojej wiedzy.

ZAANGAŻOWANIE

 Do każdej sprawy podchodzimy indywidulanie, jednakże gwarantujemy jednakowy poziom świadczonych przez nas usług, niezależnie od wartości transakcji. Najważniejszy jest dla nas Klient i jego potrzeby.

 

STARANNOŚĆ

Podczas świadczenia usług kierujemy się dokładnością, skrupulatnością i dociekliwością. Każdy przypadek jest dogłębnie przez nas analizowany, a jego rozwiązanie przedstawiane Klientowi w przystępny sposób, wraz z rekomendacją dalszych działań.

Potrzebujesz pomocy prawnej?

Zadzwoń: 732 255 867

·   Pon – Pt 09:00-17:00